Pllace ne Gjilan

Shitet nga: Hajriz 27 Shk 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten troje te pazari izallit perkatsihst te resorant "DONI" larg nga restorant 15 m dhe nga rruga e Livoçit te eperm 30m me rruge me gjersi sipas planit urbanistike me ujsjelles 24h,rryme me tension 220/380volt,kanalizim me munsi kyçje ne internet ne IPKO dhe KUJTESA si dhe me telekomin e kosoves PTK,pllaci ndodhet ne anen e djathe te rruges per livoç te eperem nu ka kurfar problemi me rastin evreshejve siq ndodhe ne disa pjese te lagjeve,i pershtashem per banim i qete shkolla ere afer 400m dhe po ambulanta 60 m larg nga trojet, shiten me shume troje si nga 2.58 ar si 2.52ar dhe 2.08ar siperfaqe çmimi per meter katror 90€ apo 1are prej 9000€
Informata ne telefon 045 552 358 ose ne viber +377!45552358 ju mirepresim bleres serioz.bartjen e bejm menjehere me lidhjen e marveshejes nuk jam tregtar po ekemi kete prone nga viti 1965.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim