Pllaci 5.75 ari Gjilan te lagjja e Bajes

Shitet nga: Agjensioni i Patunshmeris Koretisht 24 Sht 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Adresa: Gjilan
Komuna: Gjilan
Shitet placi 5.75m2 ne Gjilan te lagjja e Banjes placi ka rrug te asfalltume ka kanalizim ka uj dhe rrym te gjith ifrastrukturen qe i nevoitrt nji apo dy shtepive qmimi 150 ero m2 per info email-agencijanekretnine!hotmail.rs ose tel:044132875 ose 045805787
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim