Pllaci me qira ne Gjilan

Shitet nga: Bashkim 01 Pri 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Ipet pllaci me qira ne rrugen qarkore afer udhkryqit per prishtin pllaci osht i pershtatshem per shum lemi qe 7 vite ka punuar si autosallon i veturav plllaci ka edhe zyren rrymen per ma shum shihni fotot dhe na kontaktoni ne tel 044132854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim