SHES PARCELLEN 22A PER TRO JE KUFCEEPER te trafa

Shitet nga: DANI 20 Pri 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Adresa: KUFC.E.EPER
Sipërfaqe: 2200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Tokë, Fushë
Komuna: Gjilan
SHITET TERSI DHE NDAHET PJESA XHENDET TE AUTO PJES RAIFI MAJTAS NJO 50 METRA MBRENSI QMIMI MJAFT I VOLITSHUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim