SHES PARCELLEN 22A PER TRO JE KUFCEEPER

Shitet nga: DANI 13 Jan 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 2200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
SHES PARCELLEN 22ARI TERSI PER TROJE DHE E NDAJ PA PROBLEM PRES BLERS SERIOZ KONTRATA PAS PAGESES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim