SHITEN- 5+5 ARI NE RR- QARKORE

Shitet nga: PARCELAT 02 Gsh 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Parcela shum e pershtatshme per banim individual, me sip prej 5 ari me dokumente te sigurta pronsore .dhe nikosisht te drejten e kerkeses per leje ndertimi nga urbanizmi.
parcelat posedojn infrastruktur te plot si psh.. ,kanalizim , ujesjells ,rrym .. Afer i ka edhe Shkollen Fillore dhe Ambulanten mjeksis familjare.. Me nje fjal te gjitha parametrate e duhur per biznes ose banim te qet dhe sigurt..te lajmrohen te interesuarit serioz .
PARCELAT GJINDEN NE RRUG QARKORE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim