SHITET ARA NE KORETISHT

Shitet nga: Ismajl 22 Shk 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Te poligoni ne koretisht
Sipërfaqe: 3700 m2
Komuna: Gjilan
SHITET TOKA NE KORETISHT TE POLIGONI I GJUETIS TOKA KA 37 ARI POSEDON RRUG OSHT NE FORM KATRORE DHE KUFIZOHET ME TOK TE SHTETIT QMIMI I VOLITSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim