SHITET PLACI TE BANJA E QYTETIT 10 ARI 65 ER M2

Shitet nga: Agencija za Nekretnine u Koretistu 11 Tet 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Adresa: Gjilan
Komuna: Gjilan
SHITEN 10 ARI TRULLNE GJILAN TE BANJA E QYTETIT NER FAKULLTETIN FAMA PLACI KA RRYM RRUG DHE KANALIZIM QMIMI 65 ERO M2 PER INFO :AGENCIJANEKRETNINE@HOTMAIL.RS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim