SHITET TRULLI NE LIVOQ TE KUMLLAT

Shitet nga: TRUALL 19 Shk 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Adresa: GJILAN
Sipërfaqe: 980 m2
Komuna: Gjilan
SHITEN 980 METRA TRULL NE LIVOQ TE POSHTEM TE KUMLLAT TRUALLI POSEDON DUKUMENTE TE RREGULLATA UDH NE DY ANET E TRUALLIT DHE SHUM AFER OSFALLTIT IPET LEJA NDERTIMORE QMIMI SHUM I VOLITSHEM 10 mi ero komplet 980 metra trull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim