Shes, ndrroj 22 ari ne Gjilan

Shitet nga: Albin 06 Krr 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Ara asht aty 22 ari ne Livoqin e perm, pozita e ares asht shum emir e ka lartsin dhe jep pamje shum te mir dhe shifet pothuajse gjysma e Gjilanit e ka rrugen e asfaltuar deri te ara dhe ka kanalizimin,3 klm nga qendra, shum e pershtatshme per disa vllazer,dokumentacioni asht i rregullt dhe ne emrin tim, Ara mund t ndahet ne disa trojet dhe te shitet veq a veq, ara asht e gjat 126m dhe e gjan 17-18 metra. Bartja mund te behet menjiher.Te interesuarit mund te lajmrohen me e-mail dhe une ju pergjigjem.Ju pershendes.!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim