Shes Oborrin

Shitet nga: najzi haziri 08 Jan 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: te ordinaca selami koci
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet Oborrii .Oborri esht i pajisur me ujsjelles ,kanalizim dhe gjindet perskejt asfalltit.Esht ne dispozicion per qfardo lloji te ndertmimit .Oborri gjindet perball ordinances se Dr.Selami Koci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim