Shes Truallin prej 11 ari Mbrapa SANSIRO ne rru..

Shitet nga: BURIM 07 Tet 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten 11 ari truall dimensionet: 28.5me X 42 m ne Gjilan mbrapa stadimit SANSIRO ne rruga qarkore ne Gjilan,
trualli ka infrastruktur te kompletuar dhe ka çmim shume te volitshme,
gjithashtu ka gjithe dokumentacionin e nevojshem dhe bartja behet menjeher ne emer te Blerersit

per detaje shtes mund te me kontaktoni ne çdo kohe

Viber +37744231894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim