Shes Truallin prej 4.50 ari perskaj rruges

Shitet nga: Leon 21 Gsh 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Adresa: Shitet Toka mbrapa Kazermes perball Bazenit te Taf
Sipërfaqe: 440 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Trualli gjendet afer bazenit te Tafes ka 15 metra gjersine me leje nderrtimi te objektit apo shtepise vend i qete dhe shume i pershtatshem per banim, nuk bej ndrrim me asgje, pres bleres serioz cmimi shume i volitshem ne krahasim me trojet qe jane shume me larg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim