Shes toke

Shitet nga: Tefik Azemi 24 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Perlepnic
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Asfalt
Komuna: Gjilan
Shes toke dhe shpi toka ka sierfaqe 35 ari qe gjinde afer vali ranch qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim