Shes token ne Gjilan

Shitet nga: Arber 27 Shk 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rruga kumanoves
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Toka gjindet ne rrugen e Kumanoves,afer fushes se futbollit,apo rrethit per vrapim ne qytet.Toka posedon te gjitha nevojat per ndertim dhe banim. Nese jeni te interesuar, na shkruani ne WhatsApp apo Viber.. Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim