Shes truallin ne Gjilan,rruga e Malisheves

Shitet nga: Nuredin 15 Mar 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes 2 ari truall në Gjilan,saktesisht ne rrugën e Malishevës,tek lagjja e re ,,Livadhet e Arapit” në Gjilan,saktësisht afër bazenit “Tafa”.Ka infrastrukturë të nevojshme,rrymë,kanalizim, ujësjellës etj. Ka konfiguracion tepër të rrafshët dhe shumë të përshtashëm për ndërtim e banim. Posedojmë të gjitha dokumentet e pronësis.

Çmimi sipas marrëveshjes. Bëjmë ndrrim edhe me banesë në Gjilan.


Numri kontaktues është: +37744163817
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim