Shiten -TrojeRr-qarkore përball gavranit 8ari ,,..

Shitet nga: Dritoni 06 Krr 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan

Shitet -Troje ,,

,,, trojet gjenden Perball Gavranit (dardania ) dhe nga rruga qarkore(e asfaltuar ) me brenda
është rreth 50- 60 metra trojet afer kane , kanalizim ,rrym ,uje etje - shum e pershtatshme per banim ndertim te shpive trualli ka form te pershtatshme pra katrore .


Qmimi shume i mire,pra i volitshem

Vërejttje ,,sms përmes netit nuk kthehen ....pres blers serioz,flm per mirekuptim.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim