Shiten 10 ari truall afer vip motelit

Shitet nga: truall,pllac 28 Tet 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shiten 10ari truall afer vip motelit dmth rruge Ferizajit I pershtatshem per ndertim posedon infrastruktur komplete dhe dokumenta te rregullta
Mundet te ndahet ne dy pjes nga 5 ari
Qmimi 70 eu m.katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim