Shiten 21 ari pllac ne hyrje te Koretishtes 30ero

Shitet nga: agjensioni i patunshmeris koretisht 04 Tet 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Adresa: Koretishtes
Komuna: Gjilan
Shiten 21ari plac ne hymje te Koretishtes kah livadhet asht shum e pershtatshme per banim ka uj kanalizim dhe rrym afer qmimi i arsyshem 30 ero m2 ka edhe rrug asfaltin e ka afer per info email-agencijanekretnine@hotmail.rs per tel:045805787 ose 044132875
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim