Shiten 3 ari dhe ndrrohen

Shitet nga: Gazmend Rexhepi 03 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Adresa: Rr.qarkore lagje jaruga
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Gjilan
Shiten 3 ari tok ne rr. qarkore lagjja jaruga Gjilan. afer Gjamis asfalti shum afer trullit. rrym ka afer uj sjells nuk ka . po ashtu bej edhe ndrrim me diqka qe me konvenon apo vetur ju mirpres. metra KATROR ESHT 50 EURO. TEL 044892 571.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim