Shiten 50 ari 8 euro m2 ne Gjilan

Shitet nga: Femi 29 Krr 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   18 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten 2 parcela njera 30 ari (18 euro m2), dhe tjetra 50 ari (8 euro m2) ne Gjilan- mes rruges qarkore dhe Livoqit te poshtem.
Cmimi i negociushem
Femi Kryeziu 044 518 252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim