Shiten trojet n'laplasel dhe qagllavic bejm ndrrim

Shitet nga: Petrit 17 Krr 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Toke ne laplasel , qagllavic
Komuna: Gjilan
Shitet toke ne laplasel ajvali qagllavic , trojet jan te parcelizuara dhe kan qmim te volitshem , bejm ndrrime edhe ndonje vetur , gjithash bej ndrrim me shtepi, truall ose banes ne gjilan flm per mirkuptim044638370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim