Shitet Trualli ne Gjilan afer Qytetit

Shitet nga: xxxxxxx 18 Shk 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shitet trualli 47.22 ari i pershtatshem per ndertim banesor me plan urbanistik me leje ndertimi deri p+6 rme dokumenta te rregullta trualli gjindet perball banesave te ceni company (Premium 2dhe 3 ) bartja behet menjeher te noteri me pronar shqiptar shum afer qytetit qmimi i volitshem tel 049125747 viber +38649125747
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim