Shitet Trualli

Shitet nga: Meriton Sahiti 18 Shk 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Fshati Malishevë
Sipërfaqe: 2500 m2
Komuna: Gjilan
Trualli gjindet ne fshatin Malishevë, në një pozitë shumë të përshtatshme për banim.
Trualli ka siperfaqe 2500m², dhe shtrihet në rrugën kryesore qe e lidhe fshatin Uglarë-Malishevë-Gjilan me 42m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim