Shitet ara ne Perlepnicë - Afer Vali-Ranch

Shitet nga: Agimi 22 Gsh 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet ara me sipërfaqe 35 Ari në fshatin Përlepnicë - Afer kompleksit Vali - Ranch. Ara eshte 15 metra rreth rruges Perlenice - Mahalla e Dakëve , eshte shum e përshtatëshme per Vikendica.
Ara gjindet ne emrin tim personal dhe bartja munde te behet mbrenda nje dite.

Tel: 044/ 234 235
Viber: 0037744182313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim