Shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: Besim 12 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Trulli ne shitje
Sipërfaqe: 5 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet trulli 5 ari ne gjilan te TREGU I VETURAV e Parcelizume me rrug 6 metra te gjer trulli eshte ne dukumentacio te rregullt ne Emrin tim
Nr . Tel.+38649/708/808 BuBa
Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim