Shitet ne Pasjak 14 ari dhe 30 ari 20 er m2

Shitet nga: Agjension per Patundshmeri n Koretisht 08 Mar 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Adresa: Pasjak
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Gjilan
Shiten ne Pasjak trull 14 ari dhe 30 ari trullii gjendet ne Pasjak mbas nderteses se burgut ne drejtim te restorant Baresha asht i pershtatshem per shtepi ose vikendic ka uj rrym dhe rrug ka nji pamje atraktive krejt shifet qyteti i gjilamit asht ajr i paster qmimi i arsyshem 20 ero m2 per info email-agencijanekretnine@hotmail.rs per ose tel:044132875
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim