Shitet pllaci prej 13 ari ne Gjilan

Shitet nga: Pllac 21 Shk 07:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet pllaci prej 13 ari ne gjilan afer Restorant Pojata, shume afer rruges gryesore Gjilan - Prishtinë. Pallci posedon rrugen prej 5 metra. ka pamje nga qyteti dhe eshte shume e pershtatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim