Shitet toka (me cmim te volitshem)

Shitet nga: Kushtrim Mustafa 03 Maj 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 3747 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Gjilan
Shes token me siperfaqe 37.47 ari ne Poredin me numer te parceles p-70403013-000870 (klasifikohet si toke e klasit A ne flete poseduese) po ashtu toka posedon kanalizim dhe rryme. Cmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim