Shitet toka ne rruge qarkore

Shitet nga: Nexhat 25 Nën 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rruga qarkore
Sipërfaqe: 3500 m2
Komuna: Gjilan
Shes token e cila gjendet ne rrugen qarkore afer Gllames perball dyqanit per riparim te automjeteve "TOSKA". Ara ka dalje ne dy rruget : ne rrugen qarkore dhe ne rrugen e Stanishorit . Gjeresia ne rrugen qarkore eshte 22 metra, ndersa ne rrugen e stanishorit eshte afersisht 20metra. Cmimi dhe siperfaqja per shitje eshte sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim