Shitet trualli 2 ari e 31 m tek tregu i veturave

Shitet nga: Armend 11 Shk 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Sipërfaqe: 231 m2
Komuna: Gjilan
Trualli gjendet afer tregut te te veturave(pazarit te kerreve).
Trualli gjendet ne mes dy shtepive.
Trualli eshte 12 metra gjeresi dhe 19 m gjatesi. E pershtateshmi per nje shtepi apo ville.
Dokumentacioni ne rregull bartja behet ne momentin e nenshkrimit te kontrates.
Qmimi per komplet truallin kushton 16 mije euro.
Bejme ndrrim me nje veture diesell jo fort te shtrejt.
Viber +38649214685
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim