Shitet trualli

Shitet nga: Kenan 20 Sht 02:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shitet trualli me sipërfaqe 14 Ari në lagjen Arbëria.
Trualli posedon të gjitha kushtet elementare si: rrjetin elektrik,rrjetin e ujit dhe kanalizimit si dhe rrjetin e telefonit dhe internetit.
Çmimi i fundit është 80€ për metër katrorë.
Pronar :Sadri Mustafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim