Shtet truall per Vikendshtepi

Shitet nga: Xhelil 24 Shk 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Sipërfaqe: 650 m2
Komuna: Gjilan
Shten 6.5 ari truall i pershtatshem per vikendshtepi. Ka dalje ne rruge. 40 m nga rruga e asfaltuar.
Mund te shtohen edhe plus 16 ari te tjere per shitje.

Cmimi 3 Euro per meter katror.
tel. 044 302 712 dhe 045 570 965
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim