TE KUFCA EPER TE TRAFA MAJTPLLACET

Shitet nga: DANI 08 Mar 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Adresa: KUFC EEPER
Sipërfaqe: 2000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
SHES TERSI DHE NDAJ PLLACE QMIMI MJAFT I LIR TE KUFCA EPER TE TRAFA MAJTAS MUNDET EDHE TERSI SIPERFAQJA TE SHITET MJA FT I VOLITSHUM PER PLLACE ASHT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim