TOKË AFËR (HIB PETROLIT)

Shitet nga: ARA 09 Pri 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
SHITET, ARA QĔ GJENDET AFER (HIB PETROLLIT).NE GJILAN.
ARA KA, 11.44 ARI DHE KA DALJE NÊ RRUGEN KRYESORE ME 7.30metra.NJĔASHTU KA DALJE EDHE NE RRUGEN DYTĖSORE NE FUND TE ARĔS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim