TOK PER NDERTIM SHTEPIJAV PLLACE KUFC EEPER

Shitet nga: dan 05 Pri 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Adresa: qender
Sipërfaqe: 2200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
SHITET TERSI 22ARI DHE NDAHETPJES PJES XHENDET TE AUTO PJES RAIFIT MAJTAS 50 METRA PI TRAFES QMIMI MJAFT I VOLITSHUM ASHT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim