TOKA TE ISH KAMPI MONTITH ME PLAN URBANIS

Shitet nga: Ramadan 08 Maj 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet toka te ish kampi monteith , toka ka siperfaqen 5200 m2 eshte ne plan urbanistik, shitet 1500m2 dhe 1250m2 toka eshte per ndertime te larta (banesa) deri ne 8 kate si dhe i posedon te gjitha kushtet e infrastruktures si dhe lidhet me rruge kryesore . Nesa ka te interesuar mund te bejme kompenzime me banesa sipas marveshjes, toka i ka perparsite per infrastrukture si kanalizim, ujesjedhes, rryme. Ne kate plan urbanistik jan te perfshiera shkolla, qerdhe te femijve, qender e mjeksise familjare , qendra sportive etj. Toka e posedon te gjith dokumentacionin e plote sipas planit urbanistik. Rruga kryesore e asfaltuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim