TOKE AFËR (HIB PETROLIT)

Shitet nga: ARA 18 Shk 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
SHITET, ARA QĔ GJENDET AFER (HIB PETROLLIT).NE GJILAN.
ARA KA, 11.44 ARI DHE KA DALJE NÊ RRUGEN KRYESORE ME 7.30metra.NJËASHTU KA DALJE EDHE NE RRUGEN DYTĖSORE NE FUND TE ARËS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim