TROJE NE GJILAN

Shitet nga: QLIRIM KRIVAQA 04 Mar 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten trojet nga 3 ari e me teper trojet posedojn rrug 6 metra te asfaltuaar kanalizim rrym ujsjells dhe jon shum te pershtatshme per banim trojet gjenden ne rrugen LOT VAKAJ .. GJILAN.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim