TROJE NE GJILAN

Shitet nga: QLIRIM KRIVAQA 10 Shk 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
TROJET GJENDEN NE LAGJEN ARBERIA PARA SE ME SHKU TE GJAMIA 20 METRA PEJ RRUGES KRYESORE TROJET KAN RRUG 5 METRA DHE JON TE PARCELIZUME NGA 2,40 ARI DERI NE 10 ARI QMIMI I VOLITSHEM VIBER 37745610574
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim