TROJET NE SHITJE ne ajvali, Laplasel dhe Qagllavic

Shitet nga: Troje 24 Krr 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shes troje ne ajvali ,laplasel dhe qagllavic me qmim te volitshem ndrrohen me banes shtepi ose lokal ne gjilan gjithashtu bej ndrrim dhe me VETUR..044638370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim