TROJET NE SHITJE

Shitet nga: QLIRIM KRIVAQA 19 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
TROJET KAN RRUGEN 5 METRA UJ RRYM DHE KANALIZIM GJENDEN NE QERNAQESHME AFER GJAMIS 20 METRA NE RRUG KRYESORE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim