TROLL PERBALL ADA-GAZIT TEK RRUGA QARKORE

Shitet nga: besnik 01 Mar 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1036 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Gjilan
Trolli gjindet 40 metra nga rruga Qarkore dhe posedon komplet infrastrukturen, me dokumentacione te rregullta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim