TRUALLI NE SHITJE TEK TREGU I GJELBER NE GJILAN

Shitet nga: QLIRIM KRIVAQA 02 Mar 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: TREGU I GJELBERT GJILAN
Sipërfaqe: 3000 m2
Komuna: Gjilan
SHITET TRUALLI NGJIT ME OBJEKTET E FITORJES TRUALLI POSEDON RRUGEN DHE OSHT ME PLAN URBANISTIK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim