TRUALLI PREJ 4 ARI

Shitet nga: pllaci 21 Jan 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   6 500 EUR

Komuna: Gjilan
SHES TRUALLIN PREJ 407
KA UJESJELLES ,KANALIZIM ,rruga me gjeresi 5 metra ETJ .PER ME SHUME SHIKO FOTOT DHE MUNDENI ME ARDHEN ME PA KUR TE DONI, ME DOKUMENTACION ESHTE 407M2 TE RREGULLTE (eshte ne plan asfaltimi i rruges)mund te vendosni nje shtepi prej qefit te juaj, eshte vendi perfekte.viber 377 44 322 233.vj.trualli gjendet afer rruges se ..kumanoves.qmimi 6500€ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim