Toka afer burgit Pasjak

Shitet nga: Deniz 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Toka eshte shum vend te bukur prapa burgut ne Pasjak pa shku te Restoran Baresha, ka hapsir mjaft per qdo objekt te lart apo fabrik etj ..

GJithsejt jan 10 ari me dokumentacion te regullt tek Noteri dhe ne Kadaster gjith ka qen tok e pronarit Shqiptar Perkthimi behet menjiher eshet emer tim personal
Qmimi asht shum i arsyshem dhe i volitshem per blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim