Toka dhe Mali

Shitet nga: ardian 30 Sht 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Stanishor-Makresh
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shiten dy parcela ne malin Stanishore:
Njera Parcel eshte 25ari ndersa parcela tjeter eshte 16 ari.Te rrethuar me pisha .Vetem 8 km larg qytetit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim