Toka dhe mali në shitje!

Shitet nga: Tefik 12 Maj 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR   75 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten 2 hektar tokë e punueshme dhe pyll në fshatin Kosaqë(8 kilometra larg nga Gjilani).Toka bujqësore rreth 15,000 m2 gjinden në një pozitë të përshtatshme të rrethuar me pyje e burime uji .Përveq të interesuarve për mbjellje,toka gjindet në një pozitë adekuate edhe për ndërtimin e vikendicave apo shtëpive.Toka e papunueshme apo pylli është 5000 m2.Ajri i pastërt,qetësia,afërsija me Gjilanin,pamja e mrekullueshme e bëjnë këtë vend të përkryer.Ju mirëpresim!
P.S:Cmimi i negociueshëm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim