Toka per Rreth rruges Pasjan Zheger

Shitet nga: Besnik 08 Sht 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 800 EUR

Komuna: Gjilan
Toka gjindet rruges per ne Lladove dhe Zheger, me saktesisht si te kalohet pompa e benzines ne fsh.Pasjan tu shku per Zheger.
Rreth 900 metra katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim