Toka te pishat e liqenit te livoqit

Shitet nga: jakup 02 Shk 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 EUR   1 350 EUR

Sipërfaqe: 8400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
shes token 55ar e pershtatshme per te gjitha veprimtarit
shitet komplet dhe ne parcella
qmimi 1600 ari
jumirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim